آهن جهان

درباره ما

شرکت آهن جهان عرفان ارائه دهنده بهترین محصولات فولادی داخلی و خارجی همراه با گواهینامه‌های مرتبط مورد نیاز پیمانکاران و صنعتگران محترم صنایع نفت و گاز پتروشیمی و نیروگاه و ساختمان است.

عضویت انجمن آهن و فولاد، عضو اتحادیه آهن و فولاد کشور و عضو اتاق بازرگانی تهران و عضویت اتاق مشترک ایران و ترکیه، ایران و امارات، ایران و چین و …

3c741f6a 240e 11e7 a34a 538b4cb30025 1200x675 1

پیدایش آهن جهان عرفان

از همان نخستین سال تاسیس، این شرکت در زمینه تامین آهن الات صنعتی و ساختمانی پروژه‌های متعدد در حوزه‌های مختلف صنایع ساختمان، نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاهی، سیمان و غیره گردید.

پیشرفت روز افزون و کسب تجارب سنوات گذشته و حضور مدیران و مشاوران کار آزموده این مجموعه بازرگانی و همچنین رویکرد حفظ حقوق و اصول مشتری مداری منجر به تاسیس شرکت آهن جهان عرفان سهامی خاص به شماره ثبت ۴۷۲۶۵۳ و شناسه ملی ۱۴۰۰۴۹۳۷۹۷۰ گردید.

این مجموعه از اوایل دهه ۸۰ شمسی در زمینه تهیه و تأمین آهن و فولاد صنعتی و ساختمانی برای پروژه‌های متعدد و در حوزه‌های مختلف صنعت ساختمان ،نفت و گاز، پتروشیمی، نیروگاهی، سیمان و راهداری فعالیت دارد.

خدمات تخصصی آهن جهان

واحد مهندسی و فروش این شرکت با بهره‌گیری از کارشناسان مجرب و متعهد و نیز همکاری با بهترین تولیدکنندگان و برند‌های معتبر داخلی، ضمن ارائه مشاوره فنی، مفتخر به انتخاب، تهیه محصولات و خدمات پس از فروش می‌باشد و بدینوسیله آمادگی خود را نسبت به تامین و رفع نیاز کلیه آهن آلات مورد نیاز پروژه‌ها اعلام می‌دارد.

ماموریت

ماموریت آهن جهان عرفان همواره تسهیل دسترسی صنایع به خدمات تخصصی حوزه فولاد، مشاوره تخصصی و ارائه مناسب‌ترین محصولات مورد نیاز صنایع بوده است.

چشم‌انداز

در عصر حاضر انباشت اطلاعات و تنوع بسیار بالای تولیدات و تولیدکنندگان متعدد، گرچه موارد انتخاب بیشتری را پیش روی صاحبان صنایع قرار داده است از سوی دیگر انتخاب بهترین‌ها را از میان گزینه‌های فراوان بسیار دشوارتر از گذشته ساخته است. چشم‌انداز ما ایجاد کاربردی‌ترین پلتفرمی است که صنایع را در این مهم یاری کرده و این کاستی را جبران کند.

Screenshot 1
لوگوی شرکت بازرگانی آهن جهان عرفان

با ما تماس بگیرید