message

ارتباط با شما

آهن جهان | اخبار

local_shipping تحویل کالا
آهن جهان

اخبار آهن و فولاد بیشتر...

28
شهریور
تولید فولاد چین رکورد شکنی کرد

پس از آنکه تولید فولاد چین در ماه جولای رکوردی تاریخی ثبت کرد، در ماه آگوست نیز دست از متعجب نمودن کارشناسان برنداشت و رکورد قبلی را نیز شکست.
28
شهریور
تولید فولاد شمال اروپا رو به بالا

دنیای معدن -در آگوست سال جاری تولید فولاد خام آلمان به روند صعودی ادامه داد. میزان تولید 3.3 درصد نسبت به آگوست 2016 رشد داشته 3.629 میلیون تن ثبت شد. در جولای سال جاری نیز تولید فولاد این کشور 3.6 درصد رشد سالانه داشته است.
28
شهریور
بازار در کنترل چین

بازار جهانی سنگ آهن و فولاد طی ماه های گذشته بیش از آنکه درگیر عوامل اقتصادی باشد، درگیر عوامل سیاسی شده و طی هفته گذشته تحت تاثیر روند نزولی آخر هفته بازار سنگ آهن چین روند کاهشی داشت. این در حالی است که تقاضا در بازار با کاهش مواجه شده و بازارهای فولاد نقدی و فیوچرز نزولی هستند که همین نزول قیمتی به رکود بازار سنگ آهن دامن زده است.
27
شهریور
کشف قیمت زنجیره فولاد باید به بورس کالا برود

نوسانات قیمت سنگ آهن در ماه های اخیر، صعود شارپی و یا نزول شارپی را تجربه نکرده و هرچند که در هفته گذشته با اندکی کاهش مواجه بود، اما به طور کلی در مسیر رشد گام برداشته است.

اخبار صنعت و ساختمان بیشتر...

28
شهریور
بازارچه صنایع دستی برای راهپیمایان اربعین برپا می شود

مدیرکل صادرات معاونت صنایع دستی گفت: به شرط تامین شدن امنیت در کربلا، بازارچه های صنایع دستی را برای راهپیمایان اربعین برپا می کنیم.
28
شهریور
آمادگي روسيه براي توسعه همکاري تجاري و صنعتي با ايران

وزير صنعت، معدن، تجارت و شرکت هاي تجاري روسيه گفت: روسيه براي همکاري 2 جانبه با ايران به ويژه استان مرکزي در توسعه روابط تجاري، اقتصادي و صنعتي آمادگي دارد.
26
شهریور
خودرو گران می شود

مردم باید بدانند که با اعمال استانداردهای جدید دیگر خبری از خودروی ارزان قیمت ۲۰ تا ۲۵ میلیون تومانی در بازار نخواهد بود و طبیعتا قیمت خودروها گران تر از این خواهد شد این سخنان مدیرکل صنایع خودرو و نیروی محرکه است که اعتقاد دارد با رعایت استانداردهای جدید سازمان ملی استاندارد از سوی خودروسازان و ارتقای کیفیت خودروها، گران شدن آنها حتمی است.
26
شهریور
یارانه مستقیم به واردات خودرو می دهیم

دبیر انجمن صنایع همگن قطعه سازان با بیان اینکه تا زمانی که شکاف میان نرخ ارز واقعی و نرخ ارز مبادله ای وجود دارد عملاً یارانه مستقیم را به تولیدکننده داخلی پرداخت می کنیم،گفت: بازار خودرو در قیمت های بالای ۱۰۰ میلیون دچار خلا بوده است.

اخبار نفت و پتروشیمی بیشتر...

28
شهریور
قرارداد وزارت نفت با 20 دانشگاه کشور

مدیرکل صادرات معاونت صنایع دستی گفت: به شرط تامین شدن امنیت در کربلا، بازارچه های صنایع دستی را برای راهپیمایان اربعین برپا می کنیم.
28
شهریور
32میلیون و ۷۵۵ هزار بشکه نفت تولید روزانه سبد اوپک

اوپک در ماه اوت (مرداد- شهریورماه) ۳۲ میلیون و ۷۵۵ هزار بشکه نفت در روز تولید کرده است که ۲۵۵ هزار بشکه بیشتر از تعهد این سازمان بر اساس توافق ۳۰ نوامبر ۲۰۱۶( ۱۰ آذرماه ۹۵) بوده است.
28
شهریور
گرو گذاشتن درآمدهای نفتی در فاینانس ها کذب محض است

قراردادهای فاینانسی که در ماه های اخیر مذاکره شده است، وام هایی هستند که به اتکای تضمین دولت و بر اساس مجوزهای صادره در شورای اقتصاد، تأییدیه دستگاه های اجرایی داخلی و اخذ سایر مجوزهایی که قوانین و مقررات جاری کشور آنها را لازم می دانند اعطا می شوند و در آنها هیچ نوع وثیقه ای غیر از تضمین دولت در نظر گرفته نشده است.
28
شهریور
افزایش ۹۰۰ میلیون دلاری صادرات محصولات پتروشیمی ایران

تثبیت و تقویت قیمت جهانی نفت و بهره برداری از طرح های جدید پتروشیمی سبب افزایش حدود 900 میلیون دلاری درآمد صادرات محصولات پتروشیمی در پنج ماه نخست امسال شد.

پربازدیدهای اخبار آهن و فولاد

پربازدیدهای اخبار صنعت و ساختمان

پربازدیدهای اخبار نفت و پتروشیمی