message

ارتباط با شما

آهن جهان | اخبار

local_shipping تحویل کالا
آهن جهان

اخبار آهن و فولاد بیشتر...

31
تیر
فولاد نیازمند تامین منابع مالی است

مدیرعامل شرکت MMEدر ایران با بیان اینکه تحقق چشم انداز 55 میلیون تنی فولاد نیازمند تامین مالی است، گفت: در چشم انداز 1404 هدفگذاری کشور تولید 55 میلیون تن فولاد است که با توجه به سرعت کشور در بحث تولید فولاد و مشکلات به وجود آمده در بحث تامین منابع مالی و جذب سرمایه گذار، تا حدودی دستیابی به این هدف را دچار تردید کرده است.
31
تیر
سنگ آهن کردستان خام فروشی نمی شود

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: تا پایان دولت دوازدهم دیگر سنگ آهن از معادن این استان به طور خام به فروش نمی رسد.
31
تیر
مقابله صنایع پایین دستی فولاد

بیش از ۲ هفته پیش دونالد ترامپ از اعمال محدودیت بر واردات فولاد به ایالات متحده امریکا به عنوان بزرگترین مصرف کننده جهان خبر داد. این اتفاق بازار جهانی فولاد را آشفته کرد و انتقاد و اعتراض سازمان تجارت جهانی را برانگیخت، در داخل ایالات متحده امریکا هم با مخالفت هایی روبه رو شد. بیشترین مخالفان را صنایعی تشکیل می دادند که مصرف کننده فولاد هستند و کاهش واردات فولاد به امریکا و به دنبال آن افزایش نرخ آن به بالا رفتن بهای محصولات آنها می انجامد.
31
تیر
ايران چهاردهمين فولادساز جهان شد

توليد فولاد ايران در نيمه نخست سال جاري ميلادي بيش از 13 درصد افزايش يافت و ايران چهاردهمين توليد کننده فولاد جهان در اين دوره شناخته شد.

اخبار صنعت و ساختمان بیشتر...

31
تیر
حلقه گمشده ی چرخه فناوری، معرفی محصولات به صنعت

مدیر عامل یکی از شرکت های فناور مستقر در پارک علم و فناوری یزد حلقه گمشده ی چرخه فناوری را معرفی محصولات شرکت های فناور به صنعت ذکر کرد.
31
تیر
شبکه بانکداری ایران از نوآوری های صنعت عقب

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی می گوید: از آنجا که بانک ها در زیرساخت های حوزه فناوری اطلاعات بانکداری نوین سرمایه گذاری معنوی و مادی گسترده ندارند، بانکداری ایران نسبت به سرعت صنعت فناوری اطلاعات در دنیا کم رنگ و عقب است .
31
تیر
بدهی های دولت باید از محل واگذاری ها پرداخت شود

نمایندگان عضو کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و اجرای سیاست کلی اصل ۴۴ به همراه معاونان وزارت صنعت، معدن و تجارت از مجتمع صنعتی اسفراین بازدید کردند.
31
تیر
حمایت بانک صنعت و معدن باعث کاهش مشکلات تولید

عضو هیات رئیسه فراکسیون مستقلین مجلس گفت: اگر بانک صنعت و معدن از صنایع کوچک و متوسط کشور در جهت رونق تولید و ایجاد اشتغال حمایت نمی کرد، حجم مشکلات صنعت و تولید کشور بسیار بیشتر می شد.

اخبار نفت و پتروشیمی بیشتر...

31
تیر
سایه نگرانی  مازاد عرضه قیمت نفت

پس از حدود یک ماه و نیم بازار نفت توانست نفت 50 دلاری را ببیند که بلافاصله سایه نگرانی ها از مازاد عرضه قیمت ها را 2.5 درصد پایین کشید.
31
تیر
دکل های حفاری نفت آمریکا کاهش یافت

شرکت های حفاری نفت آمریکا هفته گذشته برای دومین بار از ماه ژانویه شمار دکل های حفاری نفت را کاهش دادندگروه صنعتی بیکرهیوز روز جمعه اعلام کرد شرکت های حفاری آمریکایی شمار دکل های حفاری نفت را در هفته منتهی به ۲۱ ژوییه یک حلقه کاهش داده و به ۷۶۴ حلقه رساندند..
31
تیر
تولید نفت اوپک در ژوئیه افزایش می یابد

شرکت پترو-لجستیک دیروز (جمعه ۳۰ تیر ماه) اعلام کرد که در ماه ژوئیه سال جاری میلادی، تولید روزانه نفت از سوی کشورهای عضو سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) کاهش می یابدیک گزارش صنعتی نشان می دهد که در ماه جاری میلادی، تولید روزانه اوپک ۱۴۵ هزار بشکه افزایش می یابد..
31
تیر
صادرات نفت عربستان به آمریکا

طی هفته گذشته عربستان روزانه ۵۲۴ هزار بشکه نفت به آمریکا صادر کرد که این رقم به کمترین میزان صادرات نفت عربستان به آمریکا در ۷ سال گذشته محسوب می شود.

پربازدیدهای اخبار آهن و فولاد

پربازدیدهای اخبار صنعت و ساختمان

پربازدیدهای اخبار نفت و پتروشیمی