message

ارتباط با شما

آهن جهان | اخبار

local_shipping تحویل کالا
آهن جهان

اخبار آهن و فولاد بیشتر...

03
بهمن
چشم انداز صعود شکننده در بازار فولاد

بازار جهانی فولاد در روزهای اخیر یکی از پیچیده ترین شرایط تاریخ خود را سپری می کند؛ زیرا سیگنال های متناقض بسیاری بر این بازار حاکم شده و از آن مهم تر، این سیگنال ها در کنار خوش بینی ها و بدبینی های موجود هنوز بر روند قیمتی تاثیر چندانی نگذاشته اند.
03
بهمن
فولاد خراسان تنها نماینده صنعت فولاد

شرکت مجتمع فولاد خراسان در حوزه صنایع انرژی بر به عنوان تنها نماینده بخش صنایع فولاد و کانی های فلزی در دومین دوره این جایزه واجد شرایط دریافت تندیس برنزین شد.
03
بهمن
رشد صادرات محصولات فولادی

خبرگزاری شبستان:کشورمان در تولید فولاد دارای جایگاه بین المللی است و بر همین اساس میزان صادرات این محصول نیز افزایش یافته است تا جایی که در هشت ماه نخست امسال به میزان سه میلیون و ۷۴۲ هزار تن فولاد خام و تولیدات آن صادر کرده است.
03
بهمن
سرنوشت سنگ آهن در دستان تولید کنندگان چینی

دنیای معدن - سرنوشت قیمت سنگ آهن در دستان تولیدکنندگان کوچک و متوسط در چین است و از آنجا که قیمت این ماده خام رشد کرده و در سطوح بالا باقی مانده است احتمال دارد تولیدکنندگان چینی که هزینه تولیدشان بالاست و قبلا به دلیل قیمت های پایین، فعالیت خود را متوقف کرده بودند اکنون بار دیگر وارد بازار شوند و این بزرگ ترین ریسکی است که رشد قیمت ها را تهدید می کند

اخبار صنعت و ساختمان بیشتر...

03
بهمن
رشد ۲۳ درصدی ارزش معاملات بورس انرژی تا پایان

حسینی از تحقق ۳۲ هزار میلیارد تومانی ارزش معاملات بورس انرژی ایران در دوره ۱۰ ماهه سال ۹۵ خبر داد و گفت: از کل ارزش معاملات در سال جاری حدود ۵۶ درصد مربوط به بازار فیزیکی و حدود ۴۴ درصد متعلق به بازار مشتقه است.
03
بهمن
بررسی اقدامات و فرصت های بورس کالا

تقویت رینگ صادراتی، تعامل با بورس های کالایی جهان و حرکت به سمت استاندارهای بین المللی و راه اندازی معاملات اموال غیرمنقول در بازار فرعی از جمله پتانسیل های مورد استفاده در بورس کالا است.
03
بهمن
پرداخت یارانه مصوب صادرات سیمان

پیشنهادهای مختلفی از سوی دولت و بخش خصوصی برای بهتر شدن حال صنعت سیمان داده شده است. هفته گذشته وزیر راه و شهرسازی از راه اندازی سیستم اعتباری خرید سیمان با ال سی داخلی خبر داد.
03
بهمن
حمایت بانک تجارت از صنایع پایین دستی پتروشیمی

مدیراجرایی اتحادیه سراسری تعاونی های تامین نیاز صنایع پایین دستی پتروشیمی گفت: تفاهم نامه ای را با بانک تجارت منعقد کردیم که از محاسن این ضمانت نامه سود یک درصد در سال برای کل مبلغ ضمانت و پرداخت مبلغ مورد ضمانت به وسیله سفته است.

اخبار نفت و پتروشیمی بیشتر...

03
بهمن
روسیه تولید نفت را ۱۰۰ هزار بشکه در روز کاهش داد

وزیر انرژی روسیه گفت روسیه حداکثر مشارکت خود را برای اجرای توافقنامه کاهش تولید، انجام می دهد و طبق توافق، ۱۰۰هزار بشکه از تولید روزانه خود کاسته است.
03
بهمن
قیمت فروش گاز به پتروشیمی ها تعیین شد

وزارت نفت با صدور بخشنامه ای جدید، قیمت هر مترمکعب خوراک گاز شیرین پتروشیمی ها برای آذر ماه امسال را ۳۵۴ تومان تعیین کرد که در مقایسه با فروردین حدود ۱۲۰ تومان افزایش یافته است.
03
بهمن
رشد 9 دلاری قیمت نفت ایران

با توافق اعضای اوپک و کشورهای تولیدکننده غیراوپکی برای کاهش تولید، قیمت نفت سبد نفتی این سازمان در ماه دسامبر 8.45 دلار و نفت ایران 9 دلار افزایش یافت.
03
بهمن
کاهش 149 هزار بشکه ای نفت عربستان

اوپک در جدیدترین گزارش خود اعلام کرد ایران در دسامبر 2016 برابر با دی ماه امسال یعنی یک ماه پیش از توافق اوپک 3میلیون و 720 هزار بشکه نفت در روز نفت تولید کرده و تولید نفت اوپک نیز روزانه 221 هزار بشکه کاهش یافته است.

پربازدیدهای اخبار آهن و فولاد

پربازدیدهای اخبار صنعت و ساختمان

پربازدیدهای اخبار نفت و پتروشیمی