message

ارتباط با شما

آهن جهان | ضرورت معماری دقیق صنعت برق

local_shipping تحویل کالا
آهن جهان

ضرورت معماری دقیق صنعت برق

تهدیدات فناورانه در شبکه های مجازی و نرم افزاری توزیع برق و تهدیدات امنیتی و نظامی از مهمترین عوامل خطرزا در شبکه توزیع برق است.

ضرورت معماری دقیق صنعت برق
معماری صنعت برق در پیشگیری ازاختلالات شبکه های نرم افزاری ضروری است.
به گزارش خبرگزاری صداوسیما،معاون انرژی پدافند غیرعامل کشور امروز در آیین آغاز کارگاه آموزشی پدافند غیرعامل و تسهیل در مدیریت بحران مازندران ویژه شبکه توزیع برق با اشاره به ضرورت توجه به لایه های امنیتی در حوزه برق ،فرآیند تولید ، انتقال و توزیع برق را نیازمند معماری دقیق دانست.
سردار مطیعی ،تهدیدات فناورانه در شبکه های مجازی و نرم افزاری توزیع برق وتهدیدات امنیتی و نظامی را از مهمترین عوامل خطرزا در شبکه توزیع برق عنوان و خاطرنشان کرد: با وجود ارتباط مستقیم توزیع برق با آستانه تحمل مردم ، نحوه مدیریت و تصمیم گیری در زمان مواجه شدن با بحران برق راضروری برشمرد.
مطیعی تغییر معماری شبکه برق ، استفاده از انرژی های نو و بکارگیری سی اچ ای در توزیع برق را از راهکارهای موثر در مقابله با تهدیدات احتمالی دانست و آگاهی رسانی در زمینه اصولی پدافند غیرعامل توزیع برق و لزوم افزایش ایمنی صنعت برق را از مهمترین نکات آموزشی این کارگاه سه روزه بیان کرد.
شهابی مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران هم با اشاره به حضور 120 نفر از استان های گلستان ، مازندران ، خراسان شمالی ، البرز و تهران دراین دوره آموزشی ،سناریوهای مختلف در وقوع تهدیدات سایبری ، تروریستی و خرابکاری را از مهمترین اهداف کارگاه آموزشی اعلام کرد.
یک میلیون و 280 هزار مشترک مازندرانی در شبکه توزیع از نعمت برق بهره مندند.

محصولات

میلگرد میلگرد ورق سیاه (St37) ورق سیاه (St37) نبشی (L) و ناودانی (UNP) نبشی (L) و ناودانی (UNP) تیرآهن هاش (H) تیرآهن هاش (H) تیرآهن (IPE) تیرآهن (IPE) ورق های آلیاژی خارجی ورق های آلیاژی خارجی ورق آجدار ورق آجدار ورق های آلیاژی داخلی ورق های آلیاژی داخلی

پربازدیدهای اخبار آهن و فولاد

پربازدیدهای اخبار صنعت و ساختمان

پربازدیدهای اخبار نفت و پتروشیمی