message

ارتباط با شما

آهن جهان | پيش بيني فرا رسيدن روزهاي خوش بورس تا پايان سال

local_shipping تحویل کالا
آهن جهان

پيش بيني فرا رسيدن روزهاي خوش بورس تا پايان سال

خبرگزاري آريا-يک کارشناس بازار سرمايه گفت: تحولات مثبتي همچون رشد دلار و افزايش قيمت جهاني نفت مي تواند روزهاي خوشي را براي بورس تا پايان سال رقم بزند.

پيش بيني فرا رسيدن روزهاي خوش بورس تا پايان سال

به گزارش خبرگزاري آريا ،محمد رضايي در خصوص شرايط بازار سهام تا پايان سال گفت: در صورتي که معامله گران بورسي از بازگشايي نمادهاي متوقف بويژه بانکي‌ها در بورس به سلامت عبور کنند، با توجه به تحولات مثبتي همچون رشد دلار و افزايش قيمت جهاني و ثبات نفت مي توان روزهاي خوشي را براي بازار تا پايان سال پيش‌بيني کرد.
اين کارشناس بازار سرمايه افزود: هر چند موضوعاتي همچون افزايش قيمت دلار، تعادل بازار نفت و تاثير مثبت آن بر گروه پتروشيمي و پالايشي و بهبود قيمت جهاني کالاها آينده روشني را پيش روي بازار سهام تا پايان سال ترسيم مي کند اما جداي از اين مسايل بنيادين، به نظر مي رسد موضوعاتي چون تحولات سياسي و انتخابات رياست جمهوري نيز در رشد فضاي بازار سرمايه در ماههاي پاياني سال اثرگذار باشند.
وي اضافه کرد: از سوي ديگر يکي از تحولات مهم سياسي که در هفته هاي آينده مي تواند بر اقتصاد و فضاي رواني بورس اثرگذار باشد روي کار آمدن رئيس جمهور جديد آمريکا و موضع گيري رسمي وي در قبال برجام است.
اين کارشناس بازار سرمايه در خصوص توقف طولاني مدت نماد گروه بانکي در بورس گفت: بدون شک بازار سرمايه، بازار پرريسک و خطري براي معامله گران است و همين ريسک پذيري موجب مي شود تا سهامداران در برخي موارد سود يا ضررهاي قابل توجهي ببينند.
وي افزود: با اين حال آن چيزي که موجب آزردگي و دلزدگي معامله گران از بورس مي شود اتفاقاتي مانند توقف طولاني مدت نماد شرکتها در تالار است که موجب حبس نقدينگي آنها در بازار مي شود.
اين کارشناس بازار سرمايه در خصوص بازديد رئيس سازمان بورس از تالار نيز اظهار داشت: معمولا بازديدهايي اين چنيني از بورس براي مديران کم تجربه و بي اطلاع از مشکلات بازار سهام مفيد است، در حالي که رئيس سازمان بورس که از بدنه بازار است از مشکلات به خوبي اطلاع دارد و از ايشان انتظار حل مشکلات بورس بويژه توقف طولاني مدت نمادها مي رود.

محصولات

میلگرد میلگرد ورق سیاه (St37) ورق سیاه (St37) نبشی (L) و ناودانی (UNP) نبشی (L) و ناودانی (UNP) تیرآهن هاش (H) تیرآهن هاش (H) تیرآهن (IPE) تیرآهن (IPE) ورق های آلیاژی خارجی ورق های آلیاژی خارجی ورق آجدار ورق آجدار ورق های آلیاژی داخلی ورق های آلیاژی داخلی

پربازدیدهای اخبار آهن و فولاد

پربازدیدهای اخبار صنعت و ساختمان

پربازدیدهای اخبار نفت و پتروشیمی