message

ارتباط با شما

آهن جهان | سمینار بین المللی تامین مالی نفت و گاز برگزار می شود

local_shipping تحویل کالا
آهن جهان

سمینار بین المللی تامین مالی نفت و گاز برگزار می شود

سمینار بین المللی تامین مالی نفت و گاز همزمان با در آخرین روز از سومین کنگره راهبردی نفت و نیرو و به همت شرکت تامین سرمایه امین، شرکت کارگزاری بانک کشاورزی و باشگاه نفت و نیرو برگزار می شود.
سمینار بین المللی تامین مالی نفت و گاز برگزار می شود

در این سمینار که بیستم مهرماه در محل مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا‌و‌سیما برگزار خواهد شد، دو کارگاه آموزشی با حضور کارشناسانی از کشورهای مالزی، انگلستان و ایران تشکیل می شود و کارشناسان در این کارگاه ها، به بررسی الزامات و چالش های تامین مالی در حوزه نفت و گاز می پردازند. در این سمینار همچنین راهکارهایی برای سرمایه گذاری مناسب در حوزه نفت و گاز ارائه خواهد شد.

گفتنی است شرکت تامین سرمایه امین با توجه به نیاز مبرم تامین مالی در صنعت نفت، گاز، پتروشیمی و برق و با هدف ارائه راهکارهای یکپارچه و مشاوره های تخصصی و مالی، مرکز راهکارهای نیرو و انرژی را چندی پیش راه‌اندازی کرده است. شرکت امین پیش از این نیز با افتتاح مرکز راهکارهای سلامت، حضور قدرتمند خود در حوزه دارو و سلامت را آغاز کرد.

محصولات

میلگرد میلگرد ورق سیاه (St37) ورق سیاه (St37) نبشی (L) و ناودانی (UNP) نبشی (L) و ناودانی (UNP) تیرآهن هاش (H) تیرآهن هاش (H) تیرآهن (IPE) تیرآهن (IPE) ورق های آلیاژی خارجی ورق های آلیاژی خارجی ورق آجدار ورق آجدار ورق های آلیاژی داخلی ورق های آلیاژی داخلی

پربازدیدهای اخبار آهن و فولاد

پربازدیدهای اخبار صنعت و ساختمان

پربازدیدهای اخبار نفت و پتروشیمی