message

ارتباط با شما

آهن جهان | معرفی ۴ صنعت مقبول و مثبت

local_shipping تحویل کالا
آهن جهان

معرفی ۴ صنعت مقبول و مثبت

کارگزاری آبان با اعلام تکرار روندهفته های اخیر، پیش بینی کرد شرکت های ۴ گروه در هفته جاری از اقبال بیشتری برخودار باشند.

معرفی ۴ صنعت مقبول و مثبت
به گزارش پایگاه خبری اخبار بانک، در حالی روند نزولی قیمت سهام اکثر شرکت های بزرگ بورسی منجر به عقب نشینی شاخ بورس به 78 هزار و 990 واحدی در چهارشنبه گذشته شده که کارگزاری آبان برای هفته جاری پیش بینی کرد طی معاملات هفته های اخیر، پس از شروع مثبت برخی گروه ها، در ادامه داد و ستدها شاهد افزایش قدرت فروشندگان و نمایان شدن نوسانات منفی اکثر گروه ها بودیم که در نتیجه بازاری فرسایشی، منفی و کم رمق را ایجاد کرده و به نظر می رسد تا زمان بازگشایی نمادهای متوقف و بهبود شرایط نقدشوندگی بازار، تداوم داشته باشد. 
 
 
در این هفته شایعه بازگشایی نماد بانک ها پررنگ شده که می تواند جو احتیاط خریدارن را به جهت تاثیر پذیری اکثر نمادها از نحوه بازگشایی آنها افزایش دهد.
به نظر در شروع این هفته گروه حمل و نقل و بخصوص نمادهایی همانند "حفارس" همچنان از اقبال بیشتری برخوردار باشند و معاملات مثبتی را تجربه کنند.
در گروه های سرمایه گذاری و بیمه ای انتظار داریم نمادهای "ونیرو، وساپا، وتوصا، وگستر، واتی، میهن، کوثر، اعتلا و اتکام" به دلیل شرایط مناسب تکنیکالی همچنان پر تقاضا ظاهر گردند.
همچنین احتمالا در هفته پیش رو، گروه فلزی و معدنی نیز در کانون توجه فعالین بازار قرار داشته باشند اما به نظر همچنان لیدری گروه روی و بخصوص نمادهایی همانند "فزرین، زنگان، کبافق، کدما و فرآور" ادامه داشته و معاملات پرتقاضا و مثبت آنها را نظاره گر باشیم.
علاوه بر این پیش بینی می شود در اوایل هفته گروه سیمانی از تقاضای بالاتری نسبت به روزهای گذشته برخوردار باشند.

محصولات

میلگرد میلگرد ورق سیاه (St37) ورق سیاه (St37) نبشی (L) و ناودانی (UNP) نبشی (L) و ناودانی (UNP) تیرآهن هاش (H) تیرآهن هاش (H) تیرآهن (IPE) تیرآهن (IPE) ورق های آلیاژی خارجی ورق های آلیاژی خارجی ورق آجدار ورق آجدار ورق های آلیاژی داخلی ورق های آلیاژی داخلی

پربازدیدهای اخبار آهن و فولاد

پربازدیدهای اخبار صنعت و ساختمان

پربازدیدهای اخبار نفت و پتروشیمی