message

ارتباط با شما

آهن جهان | سهام آسيايي رشد کرد دلار تقويت شد

local_shipping تحویل کالا
آهن جهان

سهام آسيايي رشد کرد دلار تقويت شد

در معاملات امروز بازارهاي جهاني، سهام آسيايي با قدرت گرفتن از رشد رکوردي وال استريت و داده هاي اقتصادي قوي که سود اوراق خزانه و دلار را تقويت کرد، رشد کرد.
سهام آسيايي رشد کرد دلار تقويت شد

در معاملات امروز، ام‌اس‌سي‌آي که بزرگترين شاخص سهام آسيا-اقيانوسيه در خارج از ژاپن است، 0.3درصد رشد کرد و ضررهاي قبلي در بازار آسيايي را جبران کرد.
شاخص بورس نيکي ژاپن هم 0.9درصد به ارزش خود افزود. ادامه تاثيرات ين تضعيف شده باعث شد اين شاخص به بالاترين ميزان خود از ماه آگوست تا کنون برسد.
در همين حال سهام استراليايي تحت فشار سهام انرژي و مصرف‌کننده، 0.5درصد لغزش داشت. سهام انرژي هماهنگ با قيمت‌هاي ضعيف‌تر نفت خام 1.2درصد سقوط کرد.
همانطور که انتظار مي‌رفت، بانک مرکزي استراليا نرخ بهره را در سطح بسيار پايين 1.5درصد ثابت نگاه داشت و اعلام کرد پول محلي قوي‌تر باعث کندتر شدن اقتصاد مي‌شود و فشار بر قيمت‌ها را محدود مي‌کند.
شاخص دلار که ارزش اين پول سبز را در برابر 6ارز رقيب آن مي‌سنجد، با رشدي 0.3درصدي به رقم 93.856رسيد. شاخص دلار در معاملات امروز به بالاترين سطح خود از 17آگوست رسيد.
يورو هم در مواجهه با بزرگترين بحران ساختاري اسپانيا در يک دهه اخير، پس از رفراندوم استقلال کاتالونيا که در روز يکشنبه به خشونت کشيده شد، با افتي 0.2درصدي به نرخ 1.1706دلار رسيد. کاتالان‌ها راه را براي جدايي طلبي از اسپانيا، حتي در همين هفته، باز گذاشته اند.
دلار در مقابل رقيب ژاپني خود هم 0.3درصد رشد کرد و به نرخ 113.13ين رسيد که از بالاترين مقدار دوماهه خود يعني 113.26ين که در هفته گذشته به آن دست يافته بود، فاصله زيادي ندارد. به گزارش مهر، تغييرات پيشنهاد شده در قانون ماليات آمريکا و احتمال اين که دونالد ترامپ فردي جنگ‌طلب را به رياست بانک مرکزي منصوب کند، باعث افزايش قيمت دلار شده است.

محصولات

میلگرد میلگرد ورق سیاه (St37) ورق سیاه (St37) نبشی (L) و ناودانی (UNP) نبشی (L) و ناودانی (UNP) تیرآهن هاش (H) تیرآهن هاش (H) تیرآهن (IPE) تیرآهن (IPE) ورق های آلیاژی خارجی ورق های آلیاژی خارجی ورق آجدار ورق آجدار ورق های آلیاژی داخلی ورق های آلیاژی داخلی

پربازدیدهای اخبار آهن و فولاد

پربازدیدهای اخبار صنعت و ساختمان

پربازدیدهای اخبار نفت و پتروشیمی